KONST / Ramar / Ram 6627212

nr 662 7212

Ram

förgylld, 1800-tal, 58x66

Utrop:

300 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 oktober 2010
kl 17:59:37

Tilgman Keramik